הסיפור של רוי

הסיפור של רוי מתחיל בשיחה מאישה שמצאה כלב ששוכב על הכביש ואינו יכול לזוז. קיווינו שהכלב התמקם שם כדי לנוח וביקשנו ממנה לקחת אותו לבדיקת שבב. כשהגענו לאסוף את הכלב מהווטרינר לא האמנו למראה עיננו ....

 

הסיפור של רוי מתחיל בשיחה מאישה בשימשית אשר מצאה לטענתה כלב ששוכב על הכביש ואינו יכול לזוז. בהתחלה קיווינו שהכלב רק התמקם שם כדי לנוח וביקשנו ממנה לקחת אותו לבדיקת שבב, אך כאשר הגענו לאסוף את הכלב מהווטרינר לאחר בדיקת השבב לא האמנו למראה עינינו.
אחרי 6 שנים של פעילות אתה חושב שראית הכול, אך איש לא הכין את מתנדבי העמותה למראה האומלל שהתגלה להם. 
רוי האומלל נראה כמו גופה מהלכת, רזה עד העצם, וכל מה שנותר ממנו הוא עור שתלוי על עצמותיו החלושות. גופו היה מלא פצעים שנגרמו כנראה ממכות כלשהן שלעולם לא נדע מי גרם לו אותן. פרוותו מוזנחת ובקושי מחזיקה, ופני וגופו מכוסים בדלקות עור. הייתה כמובן גם הרגל.....בכל שנותינו כמתנדבים לא ראינו משהו דומה לרגלו של רוי. היא הייתה פצע פתוח אחד גדול, ונפוחה פי כמה וכמה מגודלה וקשה כמו גוש אבן. לא ניתן היה אפילו לבדוק את מצבה כמו שצריך בגלל הדלקת הקשה שממנה סבל. מובן שרוי איינו יכול לדרוך רגלו והיא ככל הנראה גרמה לו כאב רב בכל צעד.

למרות הזוועות שעבר רוי לא פחד, ולא כעס, ולא שנא אנשים, רק חיפש תשומת לב, רק רצה להכיר, לחבק, לקבל קצת אהבה ולבדוק הכול. הוא בסך הכול עדיין גור מגודל, גור שעבר זוועות שלא מגיעות לאף אחד, בטח לא לכלב כל כך אוהב.
הבטחנו לרוי שמעכשיו הסבל שלו נגמר! שהוא הגיע למקום בטוח בו יקבל את כל האהבה שלא הייתה לו בחייו, ואת מה שהוא צריך על מנת להשתקם ולחזור לעצמו. השיקום של רוי היה ארוך, חודשים ארוכים עברו לפני שערימת האומללות שהגיעה אלינו בפעם הראשונה החל להיראות כמו מה שהיה במקור, כלב זאב יפיפה ושמח. 

לבסוף זה קרה, בזכות בית מקסים ומיוחד, בית שראה את רוי מעבר למראהו החיצוני הקשה, ראה את הנשמה היפה שבפנים. הם אימצו את רוי בעודו מחלים, עם הפצעים והצלקות והבטיחו לאהוב אותו לנצח, לא משנה מה. כמה חודשים אחרי האימוץ קיבלנו מהם את התמונות המדהימות למטה, ולא האמנו. הכלב המדהים, השמח והיפייפה שראינו בתמונות היה לא אחר מאשר רוי.

העבר הקשה שלו נעלם כלא היה, הוא היה בריא חזק ומאושר מהחיים, כאילו נולד מחדש. כולנו מאושרים בשביל המקסים הזה שמוכיח לכולם שלא משנה כמה קשה המצב, כאשר נלחמים תמיד אפשר לנצח, כמו רוי שלנו!

כמה חודשים אחרי האימוץ קיבלנו מהם את התמונות המדהימות למטה, ולא האמנו. הכלב המדהים, השמח והיפייפה שראינו בתמונות היה לא אחר מאשר רוי. העבר הקשה שלו נעלם כלא היה, הוא היה בריא חזק ומאושר מהחיים, כאילו נולד מחדש