הסיפור של סטייסי

הכלבה המקסימה והביישנית עם הרגל המרוסקת והגבס הירוק שאין אחד בעמותה שלא התאהב בה

שוטרים שהגיבו לדיווח על ירי (בשדה ליד מושב באזור לעפולה) מצאו את סטייסי עם כדור ברגלה השמאלית, כדור שריסק לה חתיכה מהרגל וגרם לשבר מאוד קשה. 
היא הועברה להסגר באזור, וחודש לאחר מכן קיבלנו שיחה דחופה מתחנת ההסגר, בה ביקשו שנקלוט ונציל אותה, מכיוון שהיא מועמדת להמתה.
הרגל שלה דרשה טיפול מורכב יותר ממה שהסגר יכול היה לספק והיא הדרדרה מאוד בזמן שהייתה שם. 
מייד התחלנו במירוץ להצלת הרגל, היא הובהלה לוטרינר, עברה בדיקות וקיבלה גבס רציני, בתקווה שיוכלו לאחות את השבר. סטייסי הייתה מפוחדת מאוד בהתחלה, באופן טבעי, אבל נרגעה די מהר כשהבינה שהגיעה למקום בטוח והאופי המדהים שלה יצא החוצה. המדהימה הזו, עם העיניים האנושיות שלה, כבשה את לב כל המתנדבים בקלות.


לאחר שסטייסי נקלטה אצלנו הבנו איזו כלבה מיוחדת היא. כלבה שקטה וטובה, עדינה ועם סבלנות לכל ייצור חי. הייתה משחקת  עם גורי העמותה (אפילו עם הגבס) מסתדרת עם חתולי החצר שלנו וצמאה לאהבה מכל המתנדבים. לאחר תקופת החלמה ארוכה הגבס ירד סוף סוף וסטייסי (שזכתה בנתיים כלינוי החיבה "שאטגן") קיבלה בחזרה את הרגל שלה, בריאה ומתפקדת. היא נמסרה לאחר מכן לבית אשר למרבה הצער לא היה מחוייב מספיק והחזיר אותה, אך אנחנו לאויתרנו. אחרי חיפושים רבים במלוא המרץ מצאנו ביתר ואי בשבילה, וכך סטייסי המקסימה קיבלה סוף טוב לסיפור שלה. 

כיום היא חייה מאושרת בביתה החדש והפציעה שלה היא רק זיכרון רחוק. אך אנחנו מעולם אל נשכח את הכלבה והגבס הירוק שלה שכבשה את כולנו.

לאחר שסטייסי נקלטה אצלנו הבנו איזו כלבה מיוחדת היא. כלבה שקטה וטובה, עדינה ועם סבלנות לכל ייצור חי. הייתה משחקת עם גורי העמותה (אפילו עם הגבס) מסתדרת עם חתולי החצר שלנו וצמאה לאהבה מכל המתנדבים.